KAZ   RUS

Астана қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

Жаналықтар

Байдарка мен каноэ есуден 1998-1999ж.т., 2000 және кіші спортшылар арасында
Қазақстан Республикасының Чемпионаты
23-27.03.2016ж., Ташморе

2 орындар – Ким А.-С-1, 3000м, Карбаева М.-С-1-1000м

3 орындар – Дынько В.-5000м-К-1, 1000м-К-1, К-1, 200м, Ким А.-С-1-1000м, Шиванов К.-С-1, 200м


Х А Б А Р Л А Н Д Ы Р У

«№ 4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі» МКҚК
оқу топтарына ақысыз жинақтау жүргізеді

Байдарка және каноэ есу бөлімі

бапкер Березинцев Денис Юрьевич 8-777-098-69-01
бапкер Бежнар Евгений Иванович 8-701-779-53-96
бапкер Шемет Сергей Геннадьевич 8-702-426-01-02

Академиялық есу

бапкер Кусаинов Асылан Маратұлы 8-701-679-78-52
бапкер Орлова Наталья Викторовна 8-702-533-83-03

Балалар 10-13 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Анықтама телефоны: 36-93-50


Жүзуден «Жемчужина Бурабая» атты Қазақстан Республикасының Чемпионаты
24-26.03.2016ж., Көкшетау қаласы

Қатысушылар: 22 команда, 500 адам

1 орындар

Кадацких Екатерина-50ер/ст, Жанат Али-50 брасс, 100 брасс, Кесикбаева Алия-100арқ, Любимов Кирилл-100арқ, 50арқ

2 орындар

Кожахметов Арсен-50 брасс, 50арқ, 100 брасс, Кадацких Екатерина-200ер/ст, Кесикбаева Алия-50арқ, 200к/ж, Гершевич Даниэлла-100брасс

3 орындар

Ступак Екатерина-50брасс, 100 брасс, Кожахметов Арсен-100арқ, Кадацких Екатерина-100ер/ст, Жанат Али-200к/ж,

Эстафета 4х50ер/ст – қыздар, ұлдар-1 орын

Эстафета 4х50комб.-қыздар-1ор

Эстафета 4х50комб.- ұлдар-1ор

2016 жылғы 13-16 сәуір аралығында Астана қаласы,
«Қазақстан» спорттық сарайында жүзуден
Астана қаласының Ашық Чемпионаты өтеді.

Келу күні 2016 жылғы 13 сәуір күні.

Жаттығулар жасау сағат 10.00-де.

Жарыстар сағат 11.00-14.00-ге өтеді.

Келемдеушілерге есік ашық!


Жүзуден 2002ж.т. және кіші қыздар мен жасөспірімдер арасында
Қазақстан Республикасының Чемпионаты
24-27.02.2016ж., Теміртау қаласы

Қатысқандар: 17 команда, 300 қатысушы

6 командалық орын

Вопнярук Полина – 3 орын, 100 арқ.
Демченко Юлия - 2 орын, 50 брасс


Жүзуден «№ 4 БЖМОРСМ» Біріншілігі, 19-20.02.2016ж., Астана қаласы

Қатысушылар: 300 адам

Жеңімпаздар - Малыхина Д., Мусин А., Узденбаева К., Редько С., Югай Д., Демченко Ю., Алибеков Н., Болгарская Е., Медведев И., Кожахметов А., Любимов К., Гершевич Д., Искакова А., Жумагулов Р.

 
  

2003ж.т. арасында «Веселый дельфин» атты Республикалық турнир
9-12.02.2016ж., Петропавл қаласы

16 команда, 200 қатысушы

4 командалық орын

2 орын – Демченко Юлия
3 орынды екі рет иеленді – Болгарская Екатерина
Эстафета 4х50ер/ст – қыздар – 2 орын
8х50 комб.арал. – 2 орын
   

2016 жылғы 19-20 ақпан күндері Астана қаласында «Қазақстан» С/С жүзуден № 4 БЖМОРСМ Біріншілігі өтеді.

2016 жылғы 24-27 ақпан аралығында Теміртау қаласында жүзуден 2002ж.т. және кіші жасөспірімдер арасында Қазақстан Республикасының Чемпионаты өтеді.


Академиялық есуден «Концепт» атты Қазақстан Республикасының Чемпионаты
22-24.01.2016ж., Теміртау қаласы

Қатысқан: 5 команда, 60 адам

1 орындар - Бегиджанов В., Садыков Т., Тарасова Д., Кали И., Опачанова А.

2 орындар – Орачева Ю, Опачанова А.

3 орындар – Орачева Ю., Тарасова Д., Гимадеев А., Гимадеев В., Пашковская Д., Чернец М., Ибрашев А.  

Х А Б А Р Л А Н Д Ы Р У

«№ 4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі» МКҚК
оқу топтарына ақысыз жинақтау жүргізеді

Суға секіру бөлімі

бапкер Ткачев Илья Юрьевич 8-702-444-48-02
бапкер Смагулов Нурат Тасболатович 8-705-581-28-80

Балалар 7-9 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Алатау» С/К

Байдарка және каноэ есу бөлімі

бапкер Березинцев Денис Юрьевич 8-777-098-69-01
бапкер Бежнар Евгений Иванович 8-701-779-53-96
бапкер Шемет Сергей Геннадьевич 8-702-426-01-02

Академиялық есу

бапкер Филатова Наталия Яковлевна 8-778-917-46-20
бапкер Накыпов Мейрхан Жумагулович 8-775-414-25-11
бапкер Орлова Наталья Викторовна 8-702-533-83-03

Балалар 10-13 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Анықтама телефоны: 36-93-50


Жүзуден «Жаңа жылдық жүзбе» атты БЖМОРСМ Біріншілігі
17-19.12.2015ж., Астана «Қазақстан» С/К

Қатысушылар: 500 адам.

Жарыстың бағдарламасы:

1 күн (17.12.15)               2 күн (18.12.2015)              3 күн (19.12.2015)

25м аяқ, ер/ст                      50 батт                                    50 брасс
25 арқ.                                50м арқ.                                   50в/ст
25ер/ст

Женімпаздар:

1. Айгалиева Диана-1998ж.т.
2. Жумагулов Риат-1997ж.т.
3. Узденбаева Камила-2000ж.т.
4. Редько Стас-2000ж.т.
5. Демченко Юлия-2003ж.т.
6. Тулешев Каирден-2003ж.т.
7. Дисюк Софья-2004ж.т.
8. Медведев Иван-2004ж.т.
9. Кадацких Екатерина-2005ж.т.
10. Любимов Кирилл-2005ж.т.
11. Дементьева Марина-2006ж.т.
12. Кожахметов Арсен-2006ж.т.

Бапкерлер: Кудрявцев А.А., Гордиенко Г.Н., Шпилёва Н.А., Стадничук Н.А., Гершевич А.Г.

   
Командалардың саны – 4, қатысушылардың саны – 80 адам.
Кыпшаков Саят – 1 орын, трамплин 3 метр, 1 метр
Жунис Алина – 1 орын, трамплин 3 метр
Ибрахимгабидолла Гулдана – 2 орын, трамплин 1 метр, «Д» тобы
Кыпшаков Саят – 1 орын, трамплин 3 метр, «А» тобы
Жунис Алина – 1 орын, трамплин 3 метр, «С» тобы
Ибрахимгабидолла Гулдана – 1 орын, трамплин 3 метр, «Д» тобы
Волков Сергей – 2 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Егоров Данил – 3 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Жунис Алина – 1 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Ибрахимгабидолла Нурай – 1 орын, трамплин 1 метр, «Е» тобы, 2 орын – 3 метр трамплин, «Е» тобы, 1 орын, жоғарыдан секіру, «Е» тобы
Ибрахимгабидолла Гулдана – 1 орын, жоғарыдан секіру, «Д» тобы
ИНФОРМАЦИЯ
по ГККП «СДЮСШОР № 4»
Команда города Астаны по прыжкам в воду участвует в Кубке РК 25-30 ноября 2013 года в г.Алматы.
Старший тренер города Астаны по прыжкам в воду Понгаренко Евгения Геннадьевна
ПРОИЗВОДИТСЯ НАБОР В ГККП «СДЮСШОР № 4» НА ОТДЕЛЕНИЯ
ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ И КАНОЭ
Набор производится с 10-13 лет
Тренера: Шарипбаев Кайрат Бакбергенулы – сот. 8-701-859-13-23
Бежнар Евгений Иванович – сот. 8-701-779-53-96
Шевцов Денис Сергеевич – сот. 8-701-716-73-41
Занятия проводятся бесплатно, по утвержденному расписанию с понедельника по субботу с 09.00 до 12.00 часов и с 15.00 до 18.00 часов, в С/К «Толкын».
ГРЕБЛЯ АКАДЕМИЧЕСКАЯ
Набор производится с 10-13 лет
Тренера: Опачанова Александра Александровна – сот. 8-701-994-20-59
Накыпов Мейрхан Жумагулович – сот. 8-775-414-25-11

Занятия проводятся бесплатно, по утвержденному расписанию с понедельника по субботу с 09.00 до 12.00 часов и с 15.00 до 18.00 часов, в С/К «Толкын».

 

 

- 1  2  3  4  5 -