KAZ   RUS

Астана қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

Жаналықтар

2016 жылғы 01 маусым күні «Көңілді старттар» атты № 4 БЖМОРСМ Біріншілігі өтті
(байдарка мен каноэ есу, академиялық есу, суға секіру, жүзу).
Қатысушылардың саны – 80 адам.


Жүзуден 1-нші жас тобы арасындағы Қазақстан Республикасының Чемпионаты
(2004ж. және кіші жасөспірімдер арасында)
26-28.05.2016ж., Шымкент қаласы

23 команда, 320 қатысушы

1 орындар – Болгарская Е.-400ер/ст, Кожахметов А.-50брасс, эстафета 4х50ер/ст-қыздар, 4х50комб-қыздар, 4х50комб.-ұлдар

2 орындар – Кесикбаева А.-200арқ., Кожахметов А.-200 брасс, Любимов К.-100арқ., 50арқ.

3 орындар – Болгарская Е. – 50 бат

Жүзуден Қазақстан Республикасының
Мектеп пен колледж оқушылары арасында Спартакиадасы
14-21.05.2016 жылы, Алматы қаласы

2 командалық орын (1615 ұпай)

Алтын-7, күміс-11, қола-8

Командалардың саны – 8, 220 қатысушы

1 орындар – Мусин А.-200 «Д», 100 «Д», 100ер/ст, 200ер/ст, Малыхина Д.-200 «Д», Редько С.-400ер/ст, 1500ер/ст

2 орындар – Узденбаева А.-200 «Д», Югай Д.-200брасс, Малыхина Д.-200арқ., Таурбаева Д.-400ер/ст, Абжанов Т.-1500 ер/ст, Редько С.-200ер/ст, Искакова А.-200ер/ст

Эстафета 4х200ер/ст-қыздар, 4х200ер/ст-ұлдар, 4х100ер/ст-ұлдар, 4х200ер/ст, 4х100ер/ст-қыздар, ұлдар

3 орындар – Абжанов Т.-400ер/ст, Узденбаева К.-100 «Д», Таурбаева К.-800ер/ст, Редько С.-100в/ст, эстафета 4х50ер/ст қыздар, 4х100комб-қыздар

Академиялық есуден
Қазақстан Республикасының Кубогі
20-22.05.2016ж.

5 команда, 90 спортшы

1 орындар – Чернец М., Тарасова Д.

2 орындар – Курочкин А., Курчатов Н., Бегиджанов Д., Бегиджанов В., Ажибек А., Ибрашев А., Кусаинов А., Опачанова А., Орачева Ю.

3 орындар – Ерматов А., Чернец М., Кусаинов А., Шперлинг Т.


Жүзуден ҚР Жазғы Чемпионаты, 29.04-07.05.2016ж., Ақтөбе қаласы

1 командалық орын

1 орын

Искакова А.-200ер/ст, Мусин А.-100 «Д», Руденко К.-200арқ, эстафета 4х100ер/ст-қыздар, Малыхина Д.-200 Д, Руденко К.-50 арқ.

2 орын

Эстафета 4х100ер/ст-ұлд., Мусин Д.-50 «Д», эстафета 4х200ер/ст-қыздар, эстафета 4х200ер/ст-ұлд., Айгалиева Д.-50брасс

3 орын

Айгалиева Д.-200брасс, Редько С.-1500ер/ст, Таурбаева Д.-800ер/ст, Малыхина Д.-400компл, Никульшин М.-400компл, Жумагулов Р.-100арқ, Таурбаева Д.-400ер/ст


Байдарка мен каноэ есуден «Жастар» ҚР Біріншілігі
03-10.05.2016ж., Алматы қаласы

1 орын

Акчурин А.-С-2, 200м, Шиванов К.-С-2, 200м, Кальницкая Д.-С-2, 200, 500м, Аманкельды А.-С-2, 200, 500м, Альмагамбетов А.-С-1, 200, 500м, Немытов Д.-С-2, 200, 500м

2 орын

Чернега Д.-С-1, 500м

3 орын

Молдакасым Д.-С-1, 500м, Айтбай Б.-С-2, 200, 500м, Казыбай Е.-С-2, 200, 500м, Алдонгаров А.-К-2, 200, 500м, Карбаева М.-С-2, 200, 500м

Суға секіруден жас топтар арасында ҚР Чемпионаты
26-30.04.2016ж., Қарағанды қаласы

1 орындар – Ибрагимгабидолла Г.-трамп.1 метр, жоғарыдан секіру, Егоров Д.-3м трамплин, 1м трамплин, жоғарыдан секіру, Новиков К.-жоғарыдан секіру, 1м трамплин

2 орындар – Ибрагимгабидолла Н.-1м. трамплин, Кузовков Д.-1м трамплин, жоғарыдан секіру

3 орындар – Мусакул Ж.-1м трамплин, Сембай А.-3м трамплин

Х А Б А Р Л А Н Д Ы Р У

«№ 4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған
олимпиадалық резерв спорт мектебі» МКҚК
оқу топтарына ақысыз жинақтау жүргізеді

Байдарка және каноэ есу бөлімі

бапкер Березинцев Денис Юрьевич 8-777-098-69-01
бапкер Бежнар Евгений Иванович 8-701-779-53-96
бапкер Шемет Сергей Геннадьевич 8-702-426-01-02

Академиялық есу

бапкер Кусаинов Асылан Маратұлы 8-701-679-78-52
бапкер Орлова Наталья Викторовна 8-702-533-83-03

Балалар 10-13 жастан бастап қабылданады

Сабақтар өтетін орны – «Толқын» С/К

Анықтама телефоны: 36-93-50


Жүзуден Астана қаласының Ашық Чемпионаты
13-16.04.2016ж., Астана қаласы, «Қазақстан» С/С

Қатысушылардың саны – 350 адам
17 команда

Астана – 2 командалық орын

1 орындар

Крамаренко Олег-200м брасс
Редько Стас-200м ер/ст, 400ер/ст, 1500м ер/ст
Узденбаева Камила-200м батт

3 орындар

Югай Давид-200м брасс
Узденбаева Камила-100м батт
Сайлау Диас-400м к/пл
Алтынханов Даурен-100м брасс, 50м брасс

Қадірлі қонақтар:

Маржикпаев Берик Борамбаевич – Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасының басшысы
Картпаев Айдар Серикович – Жүзуден ҚР Мемлекеттік жаттықтырушысы
Абоимов Виктор Андреевич – 1972 жылы өткен Мюнхен Олимпиадасының қола жүлдегері
Гершевич Александр Сергеевич – FINA төрешісі
Будянский Николай Кузьмич – жүзуден бапкер, КСРО Спорт Шебері, жүзуден Қазақстанның 1 Спорт Шебері
Кудрявцев Александр Алексеевич – жүзуден Астана қаласының аға бапкері, жүзуден ҚР еңбегі сіңген бапкері, жарыстардың бас төрешісі, Ұлттық дәрежедегі төреші


Суға секіруден жас топтар араасында Қазақстан Республикасының Чемпионаты
26-31.03.2016ж., Алматы қаласы

Қатысқан - 6 команда, 70 қатысушы

1 орындар – Кузовков Д.-үйлесімді секіру, Ибрагимгабидолла Г.- жоғар.секіру, Ибрагимгабидолла Н., Егоров Д. – үйлесімді, Ахметова Н.- «В» тобы-1метр, Новиков К.-1 метр

2 орындар – Егоров Д.- «А» тобы

3 орындар – Кузовков Д.-3 метр, Ибрагимгабидолла Г.-үйлесімді, Ибрагимгабидолла Н.-жоғар.секіру, Ахметова Н. – үйлесімді секіру, Мусакул Ж. – үйлесімді секіру, Сембай А.-үйлесімді секіру

 

- 1  2  3  4  5 -

Командалардың саны – 4, қатысушылардың саны – 80 адам.
Кыпшаков Саят – 1 орын, трамплин 3 метр, 1 метр
Жунис Алина – 1 орын, трамплин 3 метр
Ибрахимгабидолла Гулдана – 2 орын, трамплин 1 метр, «Д» тобы
Кыпшаков Саят – 1 орын, трамплин 3 метр, «А» тобы
Жунис Алина – 1 орын, трамплин 3 метр, «С» тобы
Ибрахимгабидолла Гулдана – 1 орын, трамплин 3 метр, «Д» тобы
Волков Сергей – 2 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Егоров Данил – 3 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Жунис Алина – 1 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Ибрахимгабидолла Нурай – 1 орын, трамплин 1 метр, «Е» тобы, 2 орын – 3 метр трамплин, «Е» тобы, 1 орын, жоғарыдан секіру, «Е» тобы
Ибрахимгабидолла Гулдана – 1 орын, жоғарыдан секіру, «Д» тобы
ИНФОРМАЦИЯ
по ГККП «СДЮСШОР № 4»
Команда города Астаны по прыжкам в воду участвует в Кубке РК 25-30 ноября 2013 года в г.Алматы.
Старший тренер города Астаны по прыжкам в воду Понгаренко Евгения Геннадьевна
ПРОИЗВОДИТСЯ НАБОР В ГККП «СДЮСШОР № 4» НА ОТДЕЛЕНИЯ
ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ И КАНОЭ
Набор производится с 10-13 лет
Тренера: Шарипбаев Кайрат Бакбергенулы – сот. 8-701-859-13-23
Бежнар Евгений Иванович – сот. 8-701-779-53-96
Шевцов Денис Сергеевич – сот. 8-701-716-73-41
Занятия проводятся бесплатно, по утвержденному расписанию с понедельника по субботу с 09.00 до 12.00 часов и с 15.00 до 18.00 часов, в С/К «Толкын».
ГРЕБЛЯ АКАДЕМИЧЕСКАЯ
Набор производится с 10-13 лет
Тренера: Опачанова Александра Александровна – сот. 8-701-994-20-59
Накыпов Мейрхан Жумагулович – сот. 8-775-414-25-11

Занятия проводятся бесплатно, по утвержденному расписанию с понедельника по субботу с 09.00 до 12.00 часов и с 15.00 до 18.00 часов, в С/К «Толкын».