KAZ   RUS

Астана қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ

Жаналықтар

ҚР Тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған жүзуден жас топтар арасында
№ 4 БЖМОРСМ Біріншілігі

Өткізілген күні мен уақыты: 18-19.11.2016 жылы, «Қазақстан» С/С

Қатысушылардың саны: 272 адам
Көрермендердің саны: 70 адам

Жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Искакова Айгерим, Бойко Ольга, Малыхина Дарья, Жумагулов Риат, Никульшин Михаил, Кожанберлинов Темирлан, Узденбаева Камила, Таратайченко Татьяна, Турлыбек Нафуза, Редько Стас, Алтынханов Даурен, Югай Давид, Демченко Юлия, Болгарская Екатерина, Вапнярук Полина, Тулешев Каирден, Савицкий Ян, Алибеков Нуртас, Саприна Милена, Исламова Кристина, Мартынова Дарья, Боцман Данил, Жакенов Мухаммед, Ескендиров Мансур, Кесикбаева Алия, Кадацких Катя, Ступак Екатерина, Любимов Кирилл, Синицын Руслан, Жанат Али, Сагынтай Мария, Гершевич Даниэла, Дементьева Марина, Кожахметов Арсен, Журбин Александр, Даубаев Райбек  


№ 4 БЖМОРСМ бөлімдерінің топтарына
жинақтау бойынша ақпарат

Байдарка мен каноэ есу бөлімі

1. Бежнар Евгений Иванович – ЖДШБ, ХДСШ, жоғары санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 12 жыл, тел. 8-701-779-53-96

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-сенбі, сағат 8.00-11.00-ге дейін, 15.30-17.00-ге дейін

Академиялық есу бөлімі

1. Орлова Наталья Викторовна-ЖДШБ, ХДСШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 14 жыл, тел. 8-705-251-02-70

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-жұма сағат 8.00-11.00-дейін, 15.30-17.00-ге дейін.

Суға секіру бөлімі

1. Ткачев Илья Юрьевич – ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 5 жыл, тел. 8-702-444-48-02

2. Гринев Дамир Константинович-ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 3 жыл, тел.8-707-409-53-54

Сабақтардың өтетін орындары: «Алатау» С/К, «Толқын» С/К, дүйсенбі-жұма, сағат 10.00-12.00-ге дейін, 17.00-18.30-ға дейін


Байдарка мен каноэ есуден Азия Кубогы
09-02.10.2016 ж.
(Өзбекстан)

10 елден қатысушылар

1 орындар

Акчурин А., Чернега Д.-С-4, 1000м, Абсинская К., Аманкельды А.-К-4, 500м
Ким А.- С 2, 500м, С-2, 200м

2 орын – Абсинская К.-К-1, 1000м, К-2, 200м, Акчурин А.-С-2, 500м

3 орын – Чернега Д.-С-2, 500м, Аманкельды А.-К-1, 500м, Чернега Д.-С-2, 200м, Дынько В.-К-2, 200м

Бапкерлер: Тиунов С.Н., Станкеев М.П., Калиакпаров А.К., Бежнар Е.И., Шемет С.Г.

Жүзуден ҚР Кубогы
17-25.10.2016
Ақтөбе қаласы

18 команда, 226 қатысушы

1 орын-Гордиенко Г.-100«Д», 50 «Д»-3 орын
Искакова А.-100ер/ст-3 орын, 200ер/ст-2 орын
Жумагулов Р.-50ер/ст-2 орын, 100ер/ст-2 орын, 200ер/ст-3 орын
Мусин А.-50 ер/ст-1 орын, 50 «Д»-1 орын, 200ер/ст-2 орын, 100ер/ст-2орын

Бапкерлер: Гордиенко Г.Н., Кудрявцев А.А.

№ 4 БЖМОРСМ бөлімдерінің топтарына
жинақтау жүргізу бойынша ақпарат

Жүзу бөлімі

1. Стадничук Наталья Анатольевна – мектептің аға бапкері, ҚР СШ, жоғары санатты жаттықтырушы,ЖДШБ, еңбек өтілі 18 жыл, тел. 8-701-383-84-39

2. Байбулинов Ерлан Симбаевич – ЖДШБ, еңбек өтілі-7 жылдан жоғары, тел. 8-707-531-34-44

Сабақтардың өтетін орны: «Қазақстан» С/С, дүйсенбі-жұма: сағат 8.00-10.00-ге дейін, 14.30-17.00-ге дейін.

Суға секіру бөлімі

1. Ткачев Илья Юрьевич – ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 5 жыл, тел. 8-702-444-48-02

2. Гринев Дамир Константинович-ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 3 жыл, тел.8-707-409-53-54

Сабақтардың өтетін орындары: «Алатау» С/К, «Толқын» С/К, дүйсенбі-жұма, сағат 10.00-12.00-ге дейін, 17.00-18.30-ға дейін

Байдарка мен каноэ есу бөлімі

1. Бежнар Евгений Иванович – ЖДШБ, ХДСШ, жоғары санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 12 жыл, тел. 8-701-779-53-96

2.Бежнар Ксения Юрьевна– ЖДШБ, еңбек өтілі 3 жыл, тел. 8-707-853-30-18

3. Шемет Сергей Геннадьевич – ЖДШБ, ҚР СШ, еңбек өтілі 5 жыл, тел. 8-702-426-01-02

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-сенбі, сағат 8.00-11.00-ге дейін, 15.30-17.00-ге дейін

Академиялық есу бөлімі

1. Орлова Наталья Викторовна-ЖДШБ, ХДСШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 14 жыл, тел. 8-705-251-02-70

2. Ибрашев Айшамбек Нұртайұлы – орта-арнайы (колледж), еңбек өтілі 1 жылға дейін, ҚР СШ, тел. 8-707-379-92-13

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-жұма сағат 8.00-11.00-дейін, 15.30-17.00-ге дейін.

Мектеп бөлімдеріне қабылдау шарттары:

- жасы 7 - 9 дейін (жүзу, суға секіру бөлімдері)

- жасы 10 - 12 дейін (есу бөлімдері)

- ата-аналардың өтініші

- медициналық анықтама (026-нысаны)

- фото 3 х 4

- туу туралы куәлігінің көшірмесі

Оқушыларды БД (бастапқы дайындық) топтарына жинақтағанда, тестілеу өткізіледі. Тестілеу қорытындысы бойынша оқушылар, ақысыз түрде, мектепке қабылданады (спортшылар тестілеуден өтпегенше, бассейнге абонемент арқылы бара алады) (жүзу, суға секіру). Қабылдау тесттерді тапсырмаған жағдайда, спортшылар ақылы түрде спорттық-сауықтыру топтарына, абонемент арқылы, қабылданады.

Есу бөлімдерінде сабақтар ақысыз түрде өткізіледі.

Қосымша спорт түрлері: шаңғы дайындығы, жүзу, жаттығу залы (күш дайындығы), ойын түрлері, кросс дайындығы

Анықтама телефоны: қабылдау бөлімі: 36-93-50


2016 жылғы 20-21 тамыз күндері Астана қаласы, «Толқын» С/К (Тәуелсіздік даңғылы, 2) есу арнасы, академиялық есуден және байдарка мен каноэ есуден «Спорт күніне» арналған «№ 4 БЖМОРСМ Біріншілігі» өтеді.

2016 жылғы 20 тамыз күні – «№ 4 БЖМОРСМ Біріншілігі» - академиялық есу – 2003ж.т. және кіші жасөспірімдер арасында

2016 жылғы 21 тамыз күні – «№ 4 БЖМОРСМ Біріншілігі» - байдарка мен каноэ есу – 2002ж.т. және кіші жасөспірімдер арасында

Басталу уақыты: сағат 10:00-ден.

Келем деушілерге есік ашық!

Астана қаласының тұрғындары, әріптестер, спортшылар! Сіздерді «Спорт күні» мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз! Сіздерге зор денсаулық, отбасыларыңызға тыныштық тілейміз! 


Жүзуден жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионаты
19-23.07.2016, Ақтөбе

11 команда, 250 адам

Астана – 3 командалық орын

1 орындар

Редько С., Мусин А., Жумагулов Р., Малыхина Д., Таурбаева Д.

2 орындар

Искакова А., Кожанберлинов Т., Жумагулов Р., Редько С.

3 орындар

Таурбаева Д., Кожанберлинов Т., Крамаренко О., Малыхина Д.

Эстафеталар

4х100комб-1орын-қыздар, 4х100м комб-2орын – ұлдар

Академиялық есуден жасөспірімдер арасында ҚР Чемпионаты
8-10.07.2016, Теміртау

6 команда, 110 қатысушы

1 орындар

Садыков Т., Мустафаев А., Кали И., Тарасова Д., Чернец М., Пашковская Г., Курочкин А., Ерматов А.

2 орындар

Садыков Т., Тарасова Д., Бегиджанов Д., Ажибеков А., Умирьяев А., Бельгибай Ш., Чернец М., Курочкин А.

3 орындар

Бегиджанов Д., Ажибеков А., Пашковская Г., Ерматов А., Бегиджанов В., Клементьева А.

Академиялық есуден ҚР Жеке Чемпионаты
11-14.07.2016, Теміртау

7 команда, 120 қатысушы

1 орындар

Чернец Д.

2 орындар

Тураров Ж., Шперлинг Т., Мустафаев А., Садыков Т., Орачева Ю., Кали И., Чернец М.

3 орындар

Шперлинг Т., Мустафаев А., Садыков Т., Кали И., Тарасова Д., Пашковская Г.

Суға секіруден Қазақстан Республикасының Чемпионаты
21-27.06.2016ж., Алматы 

1 орын-трамплин 3, 1 метр, Е тобы – Новиков К.
1 орын-трамплин 3 метр, В тобы – Ахметова Н., 2 орын-Жунис А.
1 орын, жоғарыдан секіру, үйлесімді, В тобы – Егоров Д.
2 орын-трамплин үйлесімді жүзу-Жунис А.-Ибрагимгабидолла Г.
2 орын-жоғарыдан секіру, үйлесімді – Ахметова Н.-Ибрагимабидолла Н.
2 орын-трамплин 1 метр-Ибрагимгабидолла Г.
2 орын-трамплин 3 метр, А тобы – Егоров Д.
2 орын-трамплин 3 метр, С тобы-Ибрагимгабидолла Н.
2 орын-жоғарыдан, С тобы-Ибрагимгабидолла Г.
2 орын-трамплин үйлесімді секіру, А тобы – Жунис А., Ибрагимгабидолла Г.
Трамплин 1 метр – 1 орын, В тобы-Жунис А., 2 орын-Ахметова Н.
Жоғарыдан секіру, В тобы – 1 орын Ахметова Н., 3 орын-Жунис А.
3 орын - Ахметова Н. – трамплин 3 метр
3 орын-жоғарыдан секіру 3 метр, А тобы – Егоров Д.

Байдарка мен каноэ есуден
мектеп пен колледж оқушыларының
8 жазғы спартакиадасы
22-27.06.2016ж., Алматы қаласы 

8 команда, 109 адам

1 орын

Егеубаева Д.-500м, Ким А.-500м, Акчурин А.-1000м, Шиванов К.-1000м, Чернега Д.-1000м, Альмгамбетов А.-1000м

3 орындар

Дынько В.-200м, Аманкельды А.-1000м

 

- 1  2  3  4  5 -

Командалардың саны – 4, қатысушылардың саны – 80 адам.
Кыпшаков Саят – 1 орын, трамплин 3 метр, 1 метр
Жунис Алина – 1 орын, трамплин 3 метр
Ибрахимгабидолла Гулдана – 2 орын, трамплин 1 метр, «Д» тобы
Кыпшаков Саят – 1 орын, трамплин 3 метр, «А» тобы
Жунис Алина – 1 орын, трамплин 3 метр, «С» тобы
Ибрахимгабидолла Гулдана – 1 орын, трамплин 3 метр, «Д» тобы
Волков Сергей – 2 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Егоров Данил – 3 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Жунис Алина – 1 орын, жоғарыдан секіру, «С» тобы
Ибрахимгабидолла Нурай – 1 орын, трамплин 1 метр, «Е» тобы, 2 орын – 3 метр трамплин, «Е» тобы, 1 орын, жоғарыдан секіру, «Е» тобы
Ибрахимгабидолла Гулдана – 1 орын, жоғарыдан секіру, «Д» тобы
ИНФОРМАЦИЯ
по ГККП «СДЮСШОР № 4»
Команда города Астаны по прыжкам в воду участвует в Кубке РК 25-30 ноября 2013 года в г.Алматы.
Старший тренер города Астаны по прыжкам в воду Понгаренко Евгения Геннадьевна
ПРОИЗВОДИТСЯ НАБОР В ГККП «СДЮСШОР № 4» НА ОТДЕЛЕНИЯ
ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ И КАНОЭ
Набор производится с 10-13 лет
Тренера: Шарипбаев Кайрат Бакбергенулы – сот. 8-701-859-13-23
Бежнар Евгений Иванович – сот. 8-701-779-53-96
Шевцов Денис Сергеевич – сот. 8-701-716-73-41
Занятия проводятся бесплатно, по утвержденному расписанию с понедельника по субботу с 09.00 до 12.00 часов и с 15.00 до 18.00 часов, в С/К «Толкын».
ГРЕБЛЯ АКАДЕМИЧЕСКАЯ
Набор производится с 10-13 лет
Тренера: Опачанова Александра Александровна – сот. 8-701-994-20-59
Накыпов Мейрхан Жумагулович – сот. 8-775-414-25-11

Занятия проводятся бесплатно, по утвержденному расписанию с понедельника по субботу с 09.00 до 12.00 часов и с 15.00 до 18.00 часов, в С/К «Толкын».