Астана, Казахстан
Астана қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» МКҚК

Астана қаласы әкімдігінің
«№ 4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» МКҚК

Навигация

Система управления

Архив новостей 2014

Архив новостей 2015

   
astana_city.gif

Астана қаласының Әкімдігі

   
astana_city.gif Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы
   
Gerb.png ҚР Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі

telefon-doveria-kk.jpg

banner.png

 

 

 

Астана қаласы әкімдігінің «№4 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» МКҚК

№ 4 БЖМОРСМ бөлімдерінің топтарына
жинақтау жүргізу бойынша ақпарат

Информация по набору
на отделения СДЮСШОР № 4

Жүзу бөлімі

1. Стадничук Наталья Анатольевна – мектептің аға бапкері, ҚР СШ, жоғары санатты жаттықтырушы, ЖДШБ, еңбек өтілі 18 жыл, тел. 8-701-383-84-39

2. Байбулинов Ерлан Симбаевич – ЖДШБ, еңбек өтілі-7 жылдан жоғары, тел. 8-707-531-34-44

Сабақтардың өтетін орны: «Қазақстан» С/С, дүйсенбі-жұма: сағат 8.00-10.00-ге дейін, 14.30-17.00-ге дейін.

Суға секіру бөлімі

1. Ткачев Илья Юрьевич – ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 5 жыл, тел. 8-702-444-48-02

2. Гринев Дамир Константинович-ЖДШБ, ҚР СШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 3 жыл, тел.8-707-409-53-54

Сабақтардың өтетін орындары: «Алатау» С/К, «Толқын» С/К, дүйсенбі-жұма, сағат 10.00-12.00-ге дейін, 17.00-18.30-ға дейін

Байдарка мен каноэ есу бөлімі

1. Бежнар Евгений Иванович – ЖДШБ, ХДСШ, жоғары санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 12 жыл, тел. 8-701-779-53-96

2.Бежнар Ксения Юрьевна– ЖДШБ, еңбек өтілі 3 жыл, тел. 8-707-853-30-18

3. Шемет Сергей Геннадьевич – ЖДШБ, ҚР СШ, еңбек өтілі 5 жыл, тел. 8-702-426-01-02

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-сенбі, сағат 8.00-11.00-ге дейін, 15.30-17.00-ге дейін

Академиялық есу бөлімі

1. Орлова Наталья Викторовна-ЖДШБ, ХДСШ, 2 санатты жаттықтырушы, еңбек өтілі 14 жыл, тел. 8-705-251-02-70

2. Ибрашев Айшамбек Нұртайұлы – орта-арнайы (колледж), еңбек өтілі 1 жылға дейін, ҚР СШ, тел. 8-707-379-92-13

Сабақтардың өтетін орны: «Толқын» С/К, есу арнасы, дүйсенбі-жұма сағат 8.00-11.00-дейін, 15.30-17.00-ге дейін.

Мектеп бөлімдеріне қабылдау шарттары:

- жасы 7 - 9 дейін (жүзу, суға секіру бөлімдері)

- жасы 10 - 12 дейін (есу бөлімдері)

- ата-аналардың өтініші

- медициналық анықтама (026-нысаны)

- фото 3 х 4

- туу туралы куәлігінің көшірмесі

Оқушыларды БД (бастапқы дайындық) топтарына жинақтағанда, тестілеу өткізіледі. Тестілеу қорытындысы бойынша оқушылар, ақысыз түрде, мектепке қабылданады (спортшылар тестілеуден өтпегенше, бассейнге абонемент арқылы бара алады) (жүзу, суға секіру). Қабылдау тесттерді тапсырмаған жағдайда, спортшылар ақылы түрде спорттық-сауықтыру топтарына, абонемент арқылы, қабылданады.

Есу бөлімдерінде сабақтар ақысыз түрде өткізіледі.

Қосымша спорт түрлері: шаңғы дайындығы, жүзу, жаттығу залы (күш дайындығы), ойын түрлері, кросс дайындығы

Анықтама телефоны: қабылдау бөлімі: 36-93-50

Отделение плавания

1. Стадничук Наталья Анатольевна – старший тренер школы, МС РК, высшая категория, ВФО, стаж 18 лет, тел. 8-701-383-84-39

2. Байбулинов Ерлан Симбаевич – ВФО, стаж свыше 7 лет, тел. 8-707-531-34-44

Места занятий: Д/С «Казахстан» по расписанию понедельник-пятница: с 8.00-10.00 часов, с 14.30-17.00 часов.

Отделение по прыжкам в воду

1. Ткачев Илья Юрьевич – ВФО, МС РК, 2 категория, стаж 5 лет, тел. 8-702-444-48-02

2. Гринев Дамир Константинович-ВФО, МС, 2 категория, стаж 3 года, тел.8-707-409-53-54

Места занятий: С/К «Алатау», С/К «Толкын», понедельник-пятница, с 10.00-12.00 часов, с 17.00-18.30 часов

Отделение гребли на байдарках и каноэ

1. Бежнар Евгений Иванович – ВФО, МСМК, высшая категория, стаж 12 лет, тел. 8-701-779-53-96

2.Бежнар Ксения Юрьевна– ВФО, стаж 3 года, тел. 8-707-853-30-18

3. Шемет Сергей Геннадьевич – ВФО, МС РК, стаж 5 лет, тел. 8-702-426-01-02

Места занятий: С/К «Толкын», гребной канал, понедельник-суббота с 8.00-11.00 часов, с 15.30-17.00 часов

Отделение гребли академической

1. Орлова Наталья Викторовна-ВФО, МСМК, 2 категория, стаж 14 лет, тел. 8-705-251-02-70

2. Ибрашев Айшамбек Нуртаевич – средне-спец. (колледж), стаж до 1 года, МС РК, тел. 8-707-379-92-13

Места занятий: С/К «Толкын», гребной канал, понедельник-пятница с 8.00-11.00 часов, с 15.30-17.00 часов.

Условия приема на отделения школы:

- возраст с 7 до 9 лет (плавание, прыжки в воду)

- возраст с 10 до 12 лет (гребля)

- заявление от родителей

- мед.справка от педиатра (по форме 026)

- фото 3 х 4

- копия свидетельства о рождении

При наборе в группы НП (начальной подготовки) проводится тестирование. По итогам тестов учащиеся зачисляются в школу на бесплатное обучение (до тестирования учащиеся посещают занятия по абонементу бассейна) (плавание, прыжки в воду). Не сдавшие приемные тесты, зачисляются в спортивно-оздоровительные группы на платной основе по абонементу бассейна.

Занятия проводятся бесплатно на отделениях гребли

Дополнительные виды спорта: лыжная подготовка, плавание, тренажерный зал (силовая подготовка), игровые виды, кроссовая подготовка

Телефоны для справок: приемная 36-93-50 олқын»